Mikrofon z funkcją redukcji szumów

Od początku działalności prowadzimy sprzedaż w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania oraz doradztwo w zakresie wdrażania usług telekomunikacyjnych umożliwiających automatyczną obsługę osób dzwoniących do Twojej firmy. Nasza oferta obejmuje zarówno podstawowe telefony IP przeznaczone na użytek domowy, słuchawki call center jak i zaawansowane rozwiązania sprzętowe do wyposażenia stanowisk biurowych oraz słuchawki do Call Center.

Wybierz najlepsze rozwiązania

Telefony biurowe marki Yealink to aktualnie jeden z wiodących producentów telefonów SIP na rynku globalnym. Producent oferuje kompleksowy zestaw rozwiązań do komunikacji głosowej w różnych scenariuszach, w każdym przedsiębiorstwie. Oferujemy także telefony Gigaset, telefon Grandstream, a ze słuchawek słuchawki plantronics, słuchawki jabra, słuchawki axtel. Słuchawki nagłowne AGENT AU na dwoje uszu, Połączenie USB.

Mikrofon z funkcją redukcji szumów

Telefony Yealink najlepiej dostosowane do wymagań – bardzo ważne jest, aby klient nie słyszał żadnych zewnętrznych szumów w słuchawce. Dlatego oferujemy wersje słuchawek na jedno ucho, słuchawki call center z mikrofonem i redukcją szumów przeznaczone do pracy przy telefonie, Call Center o niskim natężeniu hałasu. Zarządzaj hałasem w miejscu pracy poprzez słuchawki z aktywną oraz pasywną redukcją dźwięków z najbliższego otoczenia. Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią w celu uzyskania pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu. Gwarantujemy szybką dostawę zamówień oraz pełne bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji.

2 thoughts on “Mikrofon z funkcją redukcji szumów”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *